WordPress Hero

Online kurzWordPress Hero

1.999 Kč

Tlačítko níže Vás nasměruje na naší prodejní stránku, kde kurz snadno a rychle zaplatíte. Platbu můžete realizovat převodem na účet. Pokud chcete celý proces urychlit, můžete rovněž využít platbu skrze platební bránu GoPay. Celý proces je bezpečný, rychlý a jednoduchý.

Těšte se na bezkonkurenční cenu & výhody.

12+ hodin obsahu, 30+ lekcí

12+ hodin obsahu

Více než 12 hodin kvalitního obsahu ve 30 lekcích, který Vám zaručeně pomůže ovládnout tvorbu webů ve WordPressu od základů až po pokročilejší techniky.

Online přístup 24/7

Online přístup 24/7

Díky on-line přístupu ke kurzu můžete studovat ve vlastním tempu a v době, která Vám co nejlépe vyhovuje, aniž byste navštěvovali prezenční kurz v daném termínu.

Interaktivní skripta

Interaktivní skripta

Každá lekce má zpracované studijní materiály, které lze komentovat a poskytnou Vám doplňující informace, včetně odkazů na další studijní zdroje.

Bezkonkurenční cena

Bezkonkurenční cena

Kurz Vám nabízí vynikající poměr cena vs. výkon. Za skvělou cenu získáte rozsáhlý a kvalitní kurz, který Vás spolehlivě naučí tvořit weby ve WordPressu.

Bonusové lekce

Bonusové lekce

Kurz WordPress Hero obsahuje bonusové lekce, které Vám pomohou posunout se ve tvorbě webových stránek ještě dál. Tyto lekce jsou zcela zdarma, jako dárek.

Pravidelné soutěže

Soutěže

Spolu s kurzem máte možnost se zdarma zúčastnit nepravidelných soutěží o hodnotné ceny.

Bonusové lekce

Slevy a akce

S kurzem zíkáte přístup do sekce s exkluzívními slevovými kódy a výhodnými akcemi na různé užitečné online služby (např. hosting, domény a pod.) a nástroje.

Absolventi mluví za vše.

★★★★★

"Ruku na srdce, ke kurzu mě doslova dohnal můj osobní webař, který si v poslední době začal účtovat opravdu nehorázné sumy. Nutně jsem potřeboval naučit se aspoň základy WordPressu, abych si část věcí byl schopen dělat sám. Neočekával jsem, že se ze mě stane guru webmaster, ale že tenhle systém lépe pochopím, což mi ve výsledku pomůže ho zdatněji ovládat. Přesně s tím jsem odcházel."

Petr

★★★★★

"Myslel jsem si, že tohle nikdy nedám. Že webovky patřeji ajťákům co uměji psát kódy a já pro tohle prostě nejsem cílovka. No a lektor mě už v prvních desítkách minut lekcí online školení přesvědčil o tom, že to zas nebude tak zlý. Teď už dovedu PRAKTICKY pracovat s WordPressem na základní úrovni, která mi pro správu našeho webu stačí. Víc nepotřebuju a díky lektorovi."

Lukáš

★★★★★

"S ohledem na téma obdivuji odvahu Michala jít do online formátu tohoto kurzu. Kdybych ho osobně neabsolvoval, myslel bych si, že to prostě nebude fungovat. Fakt mě dost překvapilo, jak kurzu „sluší“ online formát a že i bez přímého fyzického kontaktu je možné naučit se vytvořit si krásný web, na který se nemůžu vynadívat. Díky za ten nečekaný, až překvapivý posun!"

Adam

★★★★★

"Začala bych tím negativním. Online forma je pro mě pořád docela zvláštní, protože ve vzdělávání mám radši osobní kontakt a těžko si zvykám na „obrazovkové vzdělávání“. Ale to všechno, co dovedl Michal dát do online lekcí, mě velmi mile překvapilo. S jeho lidským přístupem jsem navíc chvilkami zapomínala na to, že sedím před „obrazovkou“ namísto školicí místnosti."

Renáta

★★★★★

"V minulosti by mě nenapadlo do podobného onlajnu investovat, protože se dnes téměř každý samozvaně pasuje do role lektora. Tady byla situace z podstaty jiná. Vzhledem k tomu, že se s Michalem osobně známe z WP konzultací, tušil jsem, že to bude mít přidanou hodnotu. Nemýlil jsem se."

Mirek

★★★★★

"Když nastal COVID, měli jsme možnost si v práci vybrat několik vzdělávacích kurzů, které nám zaměstnavatel zaplatil. Na základě doporučení jsem jako jeden z nich zvolil kurz pana Kaczora. Musím říct, že předčil má očekávání tím, jak umně autor dovede teorii převést do ryzí praxe."

Pepa