Nejprve je potřeba zmínit, že celý proces je naprosto jednoduchý a hlavně bezpečný. Kurz si snadno objednáte v naší pokladně, kde rovnou zadáte své fakturační údaje do objednávkového formuláře. Následně si zvolíte platební metodu – buď klasickým bankovním převodem, anebo rychlou online platbou přes kreditní kartu. Nutno zmínit, že platební proces probíhá přes zabezpečenou a renomovanou platební bránu Stripe, takže i ti největší „pochybovači“ mohou být naprosto klidní a spolehnout se na maximální zabezpečení celého platebního procesu 🙂 Po kliknutí na tlačítko Odeslat objednávku budete přesměrováni přímo do platební brány, kde transakci dokončíte. Ihned Vám na email přijde potvrzení společně s fakturou. Následně do několik minut obdržíte Vaše osobní přístupové údaje ke kurzu.

Pokud Vám do 30 minut od úhrady kurzu stále nedorazily přihlašovací údaje ke kurzu, tak postupujte následovně:

  1. Zkontrolujte, zda email s přihlašovacími údaji neskončil náhodou ve složce SPAM ve vašem mailovém klientovi.
  2. V případě, že jste ani ve SPAMu email s přihlašovacími údaji nenašli, tak se prosím obraťte na podporu. Kontaktní údaje naleznete v sekci kontakt. Pro rychlejší vyřešení požadavku prosím uveďte ve zprávě variabilní symbol z faktury, případně alespoň email, který jste uvedli v objednávce.

Ano, samozřejmě. Pokud nechcete zadávat údaje Vaší platební karty, při vyřizování objednávky je možné zvolit platební metodu „bankovním převodem“. Následně Vám bude automaticky vystavena faktura, kterou pohodlně uhradíte převodem.

Ano, minimálně v našem prostředí v tuto chvíli (7/2023) není online kurz WordPressu, který by předčil kurz WordPress Hero. Pokud byste podobný kurz hledali na prestižní vzdělávací platformě Seduo, najdete pouze 15minutový rychlokurz WordPressu, který ovšem ani nemá smysl s WordPress Hero srovnávat. Při pátrání na další komerční vzdělávací platformě Skillmea, najdete kurz WordPressu, který sice nemá 15 minut, ale přes 3 hodiny, nicméně rozsahem ani obsahem opět není dostatečným konkurentem WordPress Hero. Přičemž si za něj zaplatíte srovnatelnou cenu (a ještě k tomu jenom na měsíc v rámci předplatného). Pokud budete pátrat různě po internetu, na kurzy WordPressu jistě ještě někde narazíte, ovšem často jsou neaktuální, nemají vypsané žádné termíny, anebo jsou zkrátka obsahově nedostatečné. Nehledě k tomu, že jich opravdu moc není. Takže ano, lze zodpovědně říci, že v tuto chvíli náš kurz skutečně nemá důstojného konkurenta, se kterým by se mohl srovnávat, ať už cenou, rozsahem, obsahem, bonusovými benefity atd. atd. A víte co? Nejlepší je stejně Vaše osobní zkušenost! Sami máte plné právo na to si kurzy vyzkoušet a posoudit, který z nich nabízí nejvyšší přidanou hodnotu

Rozhodně ano. Kurz je ideální pomůckou pro všechny, kteří si chtějí skrze WordPress vydělávat peníze. Tvorba webů na redakčním systému WordPress je dnes velmi žádanou službou. To Vás ostatně asi nepřekvapí, protože 43 % webů na celém světě používá právě WordPress. Chcete-li si WordPressem vydělávat, musíte ho v první řadě důkladně pochopit a naučit se s ním pracovat. Právě to je jedním z mnoha benefitů špičkového kurzu WordPress Hero. Nejen, že Vám prostředí WordPressu důkladně ukáže, ale také Vás s ním naučí do detailu pracovat a vyznat se v něm. Mimo to se v kurzu naučíte další potřebné dovednosti tvůrce webů v dnešním on-line světe – a to například optimalizaci WordPress webu pro vyhledávače (SEO), práci se špičkovým nástrojem DIVI, anebo třeba důkladné zabezpečení WordPressu před internetovými škůdci a hrozbami. V souhrnu je toto široké penzum vědomostí a dovedností skvělým odrazovým můstkem k tomu, abyste si tvorbou webů ve WordPressu mohli slušně vydělávat. Na tomto místě se však sluší připomenout, že každý jedinec má jiné schopnosti se učit a převádět teorii do praxe. Někdo se naučí tvořit weby extrémně rychle, jinému to může trvat týdny či měsíce. Záleží proto na Vašich individuálních schopnostech. Jisté je však jedno – společně s kurzem WordPress Hero Vám dávám studnici cenných informací k tomu, abyste si už brzy mohli prostřednictvím WordPressu vydělávat peníze.

Ano, poskytuji. Každý účastník kurzu WordPress Hero má první 3 měsíce od zakoupení možnost (opakovaně) využít slevu 50 % na osobní WordPress konzultaci. Částka za hodinu takové konzultace je potom 750 Kč/h.

Háček není naprosto v ničem. Můj (autorův) pohled na věc je ale značně odlišný od řady tvůrců podobných kurzů. V časech, kdy jsem začínal s tvorbou prvních webových projektů, bych za kurz WordPress Hero dal snad půl království 🙂 Naučil by mě totiž všechno to, co jsem se následující dlouhé roky musel učit svépomocí a obtížným samostudiem. A já prostě a jednoduše chci dopřát takový komfort Vám! Chci Vám předat všechny klíčové znalosti a zkušenosti, které jsem za posledních cca 15 let nasbíral. A mým cílem není na kurzu „vytřískat“ nekřesťanské sumy. Mým cílem je naprosto spokojená komunita „WordPress hrdinů“, která poroste do šíře. Ve výsledku se mi tak vykompenzují veškeré investice, které jsem do kurzu vložil, ale zároveň se mi všechno vrátí i ve formě dobrého pocitu, že buduju spokojenou komunitu WordPress hrdinů, kteří se učí tvořit kvalitní webové projekty.

Nikoli, jakékoliv potenciální aktualizace kurzu, které v budoucnu vyjdou, máte v ceně a nemusíte platit nic navíc.

Ano, na to se skutečně můžete spolehnout. Sami máte možnost se přesvědčit o tom, že kurz je velmi detailně propracován, od naprostých základů WordPressu až po pokročilejší témata. Pokud se Vám tedy v minulosti stalo, že jste si koupili nějaký kurz a ten Vás zhola nic nenaučil, s kurzem WordPress Hero můžete tyto obavy s klidem zahnat. Nutné je však dodat, že kurz Vám dává do rukou jednak studnici všech potřebných informací, a jednak způsoby, resp. metody a techniky, jak s WordPressem a souvisejícími nástroji pracovat. Nicméně, jak s tím vším naložíte, je už zcela na Vás. Každý jedinec má specifické schopnosti/znalosti/dovednosti a co jde jednomu skvěle, druhému to nemusí jít vůbec. Kurz Vám ovšem dává do rukou vše potřebné k tomu, abyste se stali zdatným uživatelem WordPressu, který WordPress nejen umí používat, ale také s ním aktivně pracovat a tvořit vlastní webové projekty. V případě, že byste potřebovali efektivitu kurzu ještě více posílit, abyste využili jeho plný potenciál, každý kupující má první 3 měsíce 50% slevu na WordPress konzultace, které lze využít dokonce opakovaně.

Samozřejmě. Kurz je zcela aktuální, takže si můžete být jistí, že se všechno budete učit přímo na ukázkách z aktuálního prostředí redakčního systému WordPress. Konkrétně tedy verze 6.2.X. Nemusíte se tedy obávat, že byste se učili staré postupy v již neaktuálním uživatelském prostředí, což je problém celé řady takových online kurzů.

Jednoduše. Využíváme renomovanou platební bránu Stripe, kterou jistě znáte z jiných webových stránek a e-shopů. Stripe je prověřená a naprosto bezpečná služba, kterou využívá nespočet online projektů. Vzhledem k dodržování přísných bezpečnostních standardů při platbě kartou skrze platební bránu Stripe, tak nemusíte mít jakékoli obavy. Přesto, pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.