Váš e-book byl úspěšně odeslán, nejpozději do 10 minut dorazí do Vaší schránky.

#1 / Co se v souhrnu dozvíte zcela ZDARMA?

Můj e-book, který naleznete ve Vaší e-mailové schránce, Vás vybaví potřebnými základními informacemi k tomu, abyste už přestali „stát na místě“ a konečně využili Vaší jedinečnou příležitost začít tvořit weby bez odborných znalostí a zbytečných 10tisícových výajů. Tohle všechno jsem pro Vás připravil ZDARMA.

Co všechno musím zajistit před samotnou tvorbou webu?

Jak vybrat a zajistit doménu včetně hostingu?

Čím mohu hned teď odstartovat?

Co má dnes velký potenciál? Co podpoří můj růst?

Praktické příklady hotových projektů jako motivace

Pozvánka do profesionální WordPress MasterClass

#2 / Co Vám nabídne profesionální MasterClass WordPress Hero?

  • ✅ Více než 12 hodin video návodů nabitých znalostmi rozdělených do 30 lekcí + studijní materiály.
  • ✅ Znalosti, které Vám pomůžou ušetřit náklady na práci profesionálních programátorů a agentur.
  • ✅ Potřebné znalosti pro práci s WordPressem a vytváření webových stránek na této platformě.
  • ✅ Návody z praxe, které Vám pomohou zabezpečit váš WordPress web proti útokům hackerů.
  • ✅ Základy SEO a praktické návody jak optimalizovat váš web pro vyhledávače.
  • ✅ Další cenné znalosti, na kterých lze budovat váš budoucí úspěch v online světě.

Profesionální MasterClass je určena všem, kteří to myslí s WordPressem opravdu vážně a chtějí vytěžit maximum informací, tipů a triků. Není ovšem určena jen začínajícím, ale rovněž pokročilým.

WordPress Hero Facebook

WordPress lokálně, nezávisle na hostingu

Pokročilé ovládání uživatelského prostředí

Pokročilá práce s obsahem, včetně jeho kategorizace

Profesionální ovládání editoru Gutenberg

Pokročilé zabezpečení WordPress webu

SEO ve WordPressu srozumitelně a prakticky

Individuální přizpůsobení nejrůznějších šablon

Praxe s nejoblíbenější šablonou DIVI

Pro Vás mám navíc POUZE NYNÍ exkluzivní cenovou nabídku, která je oproti původní ceně značně výhodná.

🎁 Shrnutí celkové hodnoty, kterou získáváte 🎁

✅ Profesionální online kurz (12 hod.)

Dvoudenní školení v tomto rozsahu (12 hodin) Vás běžně stojí 8 650 Kč. Ovšem, rozdíl je v tom, že prezenční školení musíte absolvovat osobně, a nemáte ho k dispozici online.

✅ BONUS: Lekce zabezpečení WordPressu

Získáte komplexní lekci, která Vás naučí postup zabezpečení webu / WordPressu. Pokud by pro Vás něco podobného dělala firma, naúčtuje si minimálně 1500 korun za hodinu práce.

✅ BONUS: Lekce SEO ve WordPressu?

Určitě je Vám dobře známo, že profesionální SEO specialisté si berou obvykle 2 500 korun na hodinu. Můj kurz Vás základy SEO ve WordPressu naučí, včetně praktické ukázky projektu. Výsledná hodnota je tedy reálně vyšší než 2.500 korun.

✅ BONUS: Praktický DIVI Tutorial

DIVI je celosvětově nejpoužívanějším nástrojem na tvorbu webů ve WordPressu. Spolu s kurzem získáte praktický Tutorial na tento nástroj, prostřednictvím kterého vytvoříte špičkově vypadající weby nejen pro sebe, ale i pro případné klienty.

✅ 50% sleva na WordPress konzultaci

Běžně s mými klienty konzultuji za hodinovou taxu 1 500 Kč. Všichni účastníci můžou 3 měsíce od zakoupení kurzu využít exkluzivní 50% slevu na osobní konzultaci, a to opakovaně.


Akční cena

  

🔐 Tlačítko k odemknutí exkluzivní nabídky

⭐ Reference ⭐

Kurz WordPress Hero je velice přehledný a srozumitelný i pro naprosté začátečníky, pro pokročilejší může být místy rádoby pomalý, nicméně opakování je matkou moudrosti. Velice oceňuji praktickou ukázku všech přednášených kroků a činností, mnohé napovědělo i propojení s DIVI. Za zdůraznění stojí i praktické informace k zajištění bezpečnosti webu a k optimalizaci SEO. Získané poznatky a rozšířené vědomosti lze okamžitě uplatnit v praxi, např. po absolvování kurzu jsem na základě získaných zkušeností vytvořil web www.honovani.cz. Jednoznačně doporučuji!

Kurzem jsem proletěla na jeden nádech. Doporučuji ho všem, kdo uvažují, že se pustí do tvorby vlastního webu. Nebojte se, kurz začíná s úplnými základy a věnujte se i takovým věcem jako je objednávka domény či hostingu. Postupně se přesunuje k pokročilejším tématům a je tak vhodný i pro úplné začátečníky, kteří chtějí proniknout do světa online stránek a jejich správy. Po absolvování tohoto kurzu budete schopni si vytvořit a spravovat vlastní webovou stránku a ještě mnohem více. Pokud chcete získat dovednosti v této platformě, je toto ta správná volba a vřele ji doporučuji, všem, kdo si chtějí rozšířit vědomosti v této oblasti.

V minulosti by mě nenapadlo do podobného onlajnu investovat, protože se dnes téměř každý samozvaně pasuje do role lektora. Tady byla situace z podstaty jiná. Vzhledem k tomu, že se s Michalem osobně známe z WP konzultací, tušil jsem, že to bude mít přidanou hodnotu. Nemýlil jsem se.
Mirek M.

Ruku na srdce, ke kurzu mě doslova dohnal můj osobní webař, který si v poslední době začal účtovat opravdu nehorázné sumy. Nutně jsem potřeboval naučit se aspoň základy WordPressu, abych si část věcí byl schopen dělat sám. Neočekával jsem, že se ze mě stane guru webmaster, ale že tenhle systém lépe pochopím, což mi ve výsledku pomůže ho zdatněji ovládat. Přesně s tím jsem odcházel.
Petr V.

Myslel jsem si, že tohle nikdy nedám. Že webovky patřeji ajťákům co uměji psát kódy a já pro tohle prostě nejsem cílovka. No a lektor mě už v prvních desítkách minut lekcí online školení přesvědčil o tom, že to zas nebude tak zlý. Teď už dovedu PRAKTICKY pracovat s WordPressem na základní úrovni, která mi pro správu našeho webu stačí. Víc nepotřebuju a díky lektorovi.
Lukáš K.

S ohledem na téma obdivuji odvahu Michala jít do online formátu tohoto kurzu. Kdybych ho osobně neabsolvoval, myslel bych si, že to prostě nebude fungovat. Fakt mě dost překvapilo, jak kurzu „sluší“ online formát a že i bez přímého fyzického kontaktu je možné naučit se vytvořit si krásný web, na který se nemůžu vynadívat. Díky za ten nečekaný, až překvapivý posun!
Adam O.

Začala bych tím negativním. Online forma je pro mě pořád docela zvláštní, protože ve vzdělávání mám radši osobní kontakt a těžko si zvykám na „obrazovkové vzdělávání“. Ale to všechno, co dovedl Michal dát do online lekcí, mě velmi mile překvapilo. S jeho lidským přístupem jsem navíc chvilkami zapomínala na to, že sedím před „obrazovkou“ namísto školicí místnosti.
Renáta L.

#3 / Kdo Vás bude učit tvořit webové stránky bez odborných znalostí?

Mgr. Michal Kaczor

Dovolte, abych se Vám představil. Jmenuji se Michal Kaczor. Tvorbě webů a jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO) se věnuji více než 15 let. Už na základce jsem v on-line světě neustále šmejdil a oblíbil si ho natolik, že později (2008) jsem, ještě jako středoškolský student, absolvoval rekvalifikaci: Tvorba webů. Zřejmě tehdy odstartovala moje cesta online profesionála a chuť se neustále učit nové věci. Začínal jsem tvorbou jednoduchých webů, psaných v poznámkovém bloku. Prostřednictvím toho jsem si vcelku rychle osvojil HTML, CSS, a částečně také PHP. To je mi dnes nedílným pomocníkem v situacích, kdy pro zákazníky potřebuji něco upravit v kódu na WordPress webech apod. Weby, SEO, ale i další témata online marketingu rovněž školím v rámci skupiny Screen Group a jedním z našich největších klientů je Škoda Auto.

#4 / Odebírejte náš Youtube profil s kvalitním obsahem.